Tabulka velikostí

tabulka velkoosti-cz

Tabulka velikostí oblečení pro miminka a děti

Máte potíže s výběrem velikosti oblečení pro miminka? Rádi vám pomůžeme. Naší tabulkou velikostí (Pomocí naší tabulky velikostí můžete snadno najít vhodnou velikost pro vaše dítě.

V našem internetovém obchodě naleznete velikosti uvedené dvěma způsoby. V České republice se při velikosti oblečení pro děti zohledňuje jejich výška. Velikosti začínají na čísle 50, tedy tato velikost oblečení je vhodná pro nejmenší děti, novorozence. Našim tipem je, že pokud vaše miminko není předčasně narozeno, raději si vyberte velikost 56. Velikosti se navyšují o 6, takže jedna velikost pokrývá 6 centimetrů. Pokud vaše dítě dosáhne danou výšku, je již vhodné vybrat si při nákupu následující velikost.

Zahraniční značky zohledňují věk dítěte, takže na etiketě oblečení jsou uvedeny měsíce nebo roky. Doufáme, že jsme vám naší tabulkou velikostí oblečení pro miminka pomohli a snáze se zorientujete mezi velikostmi. Samozřejmě je důležité mít na paměti, že tabulka slouží pouze orientačně a je třeba brát v úvahu i výšku a hmotnost vaší ratolesti. Pokud potřebujete pomoc, neváhejte kontaktovat naše zaměstnance e-mailem na adrese info@milinko.cz. Budete-li potřebovat pomoc při výběru velikosti, prosím, uveďte předem věk, hmotnost a výšku vašeho dítěte, abychom vám mohli pomoci.